1.9. 2012 WE RUN PRAGUE. Tento dátum mal v denníčku zapísaný nejeden bežec, ktorý poctivo absolvoval s nami letné tréningy na Brezine. Veľakrát sme si odopreli ranný spánok a už o trištvrte na sedem ráno sme budili lesnú zver na trenčianskej Brezine. Oplatilo sa? Posúďte sami.

14:00 Praha, sobota poobede, areál Žlutých Lázní – Carl Lewis,šprintér z Birminghamu, držiteľ 9tich zlatých olympijských medailí odpočítava posledné sekundy a praje nám na trati veľa úspechov. Ako inak, než s výzvou BUĎ LEPŠÍ na tričku sa púšťame s chuťou na 10 kilometrovú dráhu cez historické centrum Prahy.

Bežíme v dave ľudí, každý s vlastným športovým cieľom, hneď zo začiatku držíme výborné tempo.  Začína padať jemný dážď, čo úplne dotvára atmosféru – z pravej strany dav fanúšikov, ktorý Vás ženie dopredu, na pravo zas pamiatky ako Prašná brána, Národní divadlo, či mohutne vlniaca sa Vltava.

Bežíme ďalej, každý už cíti únavu, no obehnúť sa predsa nenecháme! Bolo by ľahké sa vzdať – no beh je o prekonávaní sa, o posúvaní vlastných hraníc, o tom, čo sme chceli ukázať ostatným – každý môže byť lepší, nemusí mať talent, stačí, ak bude mať pevnú vôľu!

A ten pocit, keď prebiehate z posledných síl cieľom, s vedomím, že ste vyhrali nad samým sebou, je jednoducho na nezaplatenie. V Praze bolo proste blaze !

Team v Praze

Team v Praze

 

Chcete to zažiť tiež, no nemáte dosť síl na odhodlanie? Teraz v tom už nemusíte zostať sami! BUĎ LEPŠÍ pravidelne pripravuje bežecké tréningy pre všetkých tých, ktorí radi behajú a aj pre tých, čo by chceli, no možno nemajú s kým! Poradíme Vám aký tréning je pre Vás vhodný, v akých intervaloch a koľkokrát týždenne. A potom si buďte istý, že Vaše prvé preteky budú pre Vás   obrovským zážitkom.

TAK NEVÁHAJ A POĎ DO TOHO S NAMI UŽ DNES!!!

Braňo beží o život :)

Braňo beží o život :)

Ešte jedna foto pred behom

Ešte jedna foto pred behom

Zuzka poctivo robí strečing

Zuzka poctivo robí strečing

štartovné číslo a osobná výzva

štartovné číslo a osobná výzva