164616_4630102202047_2026471001_n

 

Z každého rohu na nás už od októbra cerí zúbky pár sobov, Santa Claus, či vianočný gýč z rádia. Myslím, že každý toho má ozaj po krk a kúpu darčekov absolvuje ako povinnú jazdu, pretože v nákupných centrách sa dvere otvárajú a zatvárajú každú sekundu.

Myslím, že všetci by sme hlavne chceli kúsok pre seba, ten čarovný moment s  rodinou, priateľmi pri rozsvietenej jedličke alebo len obyčajnú prechádzku medzi snehovými vločkami. Buď lepší sa tento rok rozhodlo, že bude bojovať proti komerčným Vianociam. Ako? Čítajte ďalej;)

Aj tieto  Vianoce sa každý z tímu Buď lepší  a nielen z tímu) má možnosť zapojiť do Vianočného obdarúvania a byť tak lepším i pre druhých. Ak hovorím o darčekoch, myslím tie skutočné, finančne nenáročné, výstižné drobnosti darované naozaj z lásky.

Náš tréner s nápadne krycími iniciálmi  BL si aj tentokrát na nás vymyslel takúto vec :

Do 18.decembra sa každý z Vás môže stať jedným z anjelikov Buď lepší( prihlásiť sa môžete priamo na tréningu ale už aj telefonicky alebo mailom, či prostredníctvom FB)

19.decembra ráno prebehne  TAJNÉ žrebovanie !! Ten kto bude na tréningu, môže si vyžrebovať osobne a kto sa  žrebovania nezúčastní tak zaňho vyžrebuje tréner a informáciu mu pošle (sms, tel a podobne).

Tento rok zmena v programe oproti minulému roku!

Najneskôr do 22. decembra odovzdanie zabalených darčekov s venovaním pod  náš stromček v Gyme. Zatiaľ nieje ale snáď v nedelu už bude :)

Samotné odovzdávanie darčekov bude prebiehať  23. 12  v čase od 19:00 po TRX tréningu

24. Decembra stretnutie pri stromčeku cca 23:00. Spoločné  zapálenie prskaviek , spievanie  kolied tak ako každý rok :)

Samozrejme, keď odbije polnoc, patrilo by sa ísť tomu Ježiškovi aj zaželať všetko dobré,  z námestia to do kostola  ďaleko predsa nemáme.

Niečo málo z tých predošlých Vianoc v obrázkoch :

Krásne a čarovné boli  Vianoce 2012.Koledy, vinše a prekvapenia ukryté do balíčka . Buď lepší pod stomčekom bolo naozaj krásna udalosť. Viac o tom povedia nasledujúce fotografie.

 

Vianoce

Vianoce sú, keď sme spolu,
keď rodina sadá k stolu.
Mamka, ocko, detičky,
dedkovia a babičky.
Vianoce sú od Ježiška,
dal nam lásku do balicka.
Bolo jej dosť, dostal každý,
rozdelil ju raz a navždy.
Medzi ľudí, kvietočky,
zvieratká aj včeličky.
Kúsok lásky zo srdiečka,
ukry aj ty do balíčka.