Challenge day 6 – kdekoľvek ste.

Podporiť a zúčastniť sa športovej benefičnej  akcie  môžte aj u vás doma.

Prišlo nám mnoho príbehov z rôznych kútov Slovenska, kde nám píšu rodiny ktorých deti majú zhoršenú motoriku a prevažne s diagnózou DMO. Radi by sme podporili čo najviac z nich  a preto je potrebné aby sa do akcie zapojilo viac ludí ako je naša  kapacita tréningu.

Ako sa môže pridať kolektív?

Najprv na stránke  challengeday.eu   zaregistrujte ako kapitán svoj tím. Vaši členovia sa potom budú registrovať ako cvičiaci a z ponuky tímov si vyberú ten váš.

Výzva aj pre jednotlivcov

Registrujte sa ako jednotlivec na  challengeday.eu a vyberte si v ponuke družstiev Challengeday Anywhere. 

Čo ďalej?

Registrácia sa končí uhradením štartovného 10 Eur prevodom na účet Číslo účtu: SK5802000000002895211253

Po úplnej registrácii vás budeme kontaktovať a dohodneme si formu odovzdania vášho trička.

V deň akcie 20.5. 2016 (počas celého dňa) si môžte zvoliť lubovolnú športovú aktivitu pri ktorej budete mať oblečené naše tričko. 

Termín na registráciu?

Do 1. apríla 2016 (vtedy zadávame tričká do výroby). Po tomto termíne budú už iba limitované tričká a mohlo by sa stať že nebude k dispozícii vaša velkosť.

Motivujte ostatých

Zdielajte vašu aktivitu spolu s ostanými. Bude veľmi zaujímavé sledovať aké rôzne športové aktivity majú ludia najradšej a nepochybne kam všade sa podarí našu myšlienku dostať.

Mail: lobo@budlepsi.sk; FB stránke akcie,  Instagram #challengeday6 alebo #budlepsi

Môžu sa zapojiť

Športové kluby; fitness centrá; tréningové komunity: (napr. Crossfit, Jumping, Zumba, Jóga); obce; mestá; firmy a kludne to môžu byť rôzne partie kamarátov a rekreačných športovcov.

 

Za podporu projektu vám ďakuje tím Buď lepší