Športová akcia s názvom Buď lepší Challenge day 6, ktorá má benefičný charakter dopadla viac než výborne a pomohlo tomu aj krásne počasie. Množstvo cvičiacich (330 dospelých a 60 detí) prišlo podporiť našu myšlienku “byť lepší k druhým”. Už šiesty krát sa však nielen cvičilo, ale aj pomáhalo.  Hlavný tréning  20.5.2016  cvičilo nielen na 7. ZŠ Hodžovej ul.  v Trenčíne, ale po prvý krát aj mimo nášho mesta (Hong Kong, Nórsko, Francúzko, Španielsko, Rusko, Taliansko,Canada, Belgicko, Poľsko) a taktiež najpočetnejšia skupinka (28cvičiacich) v Žiline.

Juraj Čičo:  FOTO z akcie kliknite sem: 

Beata Svedková: FOTO zo akcie;  FOTO Piano Afterpárty;

 

untitled-78

Cvičili sme funkčný tréning na 20 stanoviskách po 18-tich cvičiacich. Pozitívnej energie a dobrej nálady bol plný štadión

untitled-54

Tento rok sme  vyzbierali rekordných 5.200 €. Túto čiastku sme venovali rodinám Dorotky, Zarky, Gabiky, Ellky, Elišky, Tomáška a Davidka. Peniaze budú použité na liečbu v rehabilitačnom centre Possibilitas pri Pieštanoch.

IMG_5018

Dievčatá boli našou peknou reklamou tohto ročníka a takto si spoločne po roku opäť zapózovali. Veríme, že o rok takto znova pokope :)

IMG_5031

CELKOVÁ VYZBIERANÁ SUMA DOSIAHLA ÚŽASNÝCH 5200 €.

ĎAKUJEME ŽE STE BOLI LEPŠÍ SPOLU S NAMI.

billboard_ChD6_ver2_F

 

Video  akcie od Timei Drobcovej: