„Áále to hádam nie, už je to plnéé?“ Koľkokrát ste si už zopakovali túto vetu, keď ste si práve chceli na našej stránke poistiť miestenku k lepšej postave? Deň čo deň sa rezervácie zapĺňajú rýchlejšie a rýchlejšie. A preto sme nenechali nič na náhodu! Aby sme aj my boli lepší a boli sme pre Vás tým najlepším trénerským tímom, radi by sme Vám predstavili novú trénerku Sašku Guštafíkovú.

Saška je kondičná trénerka 1.kvalifikačného stupňa. Pod dohľadom profesionálov získala bohaté skúsenosti v oblasti športu a bude sa podieľať spolu s nami na tom, aby ste odchádzali z tréningov spokojní a, samozrejme, v mokrom tričku:) Poradí Vám ako správne precvičiť a posilniť všetky partie Vášho tela, podelí sa s Vami o skúsenosti ohľadom správnej výživy a športového životného štýlu.

 

Náš zákazník – náš pán!

Našim najvyšším cieľom je to, aby ste sa u nás vždy cítili príjemne, aby Vás tréningy bavili a vracali ste sa k nám s úsmevom na tvári. Keďže do nášho kolektívu prišla Saška,pribudne viac tréningových hodín v rôznych časoch, a preto si budete môcť pohodlne naplánovať Váš tréning. Saška sa bude venovať najmä ženským tréningom na zadok a brucho, ale bude precvičovať aj hodiny TRX a funkčných tréningov. Konečne budú mať páni ešte väčšiu motiváciu prísť si k nám zamakať ;) Ale Saška Vás šetriť veru nebude! V nedeľu absolvovala svoj prvý tréning a všetci sme mohli žmýkať tričká :)

Aby ste našu novú posilu spoznali trošku viac, pripravili sme si pre ňu pár otázok na telo :)

Saška, kde si získala trénerský titul?

Na titul kondičného trénera som sa pravidelne pripravovala v Banskej Bystrici pod vedením profesionálnych trénerov. Absolvovala som prednášky a praktické hodiny. Tento kurz kondičného trénera je garantovaný taktiež fakultou telovýchovy a športu Univerzity M.Bella. Minulý týždeň som obhájila svoju záverečnú prácu a teším sa už veľmi na spoluprácu s tímom Buď lepší.

My však vieme, že to nie je tvoja prvá športová skúsenosť. Prezradíš nám, kedy si sa prvýkrát stretla so športom?

To už si asi ani nepamätám! 13 rokov sa aktívne venujem spoločenským tancom. Ako tanečníci máme tiež v tréningovom pláne zaradenú aj posilňovňu a posilňovacie hodiny s vlastnou váhou – a to ma priviedlo aj na cestu kondičného trénera. Začalo ma to baviť a veľa ľudí sa ma často pýtalo ako a čo cvičiť, aby sa cítili fit. A práve to bol ten impulz, ktorý ma presvedčil. Pretože skúsenosti nám boli darované preto, aby sme sa s nimi podelili a nie preto, aby sme ich schovávali doma niekde pod vankúšom.

V nedeľu si absolvovala svoj prvý tréning. Mala si trému ?

Pravdu? Určite áno. Cviky som mala pripravené dopredu, no mala som obavu hlavne z toho, že si nevšimnem nejaké chyby pri cvičení. To je totiž základ – cvičiť správne, pretože inak nebude cvičenie efektívne a v tom horšom prípade môže dôjsť k zraneniu. Z tréningu som mala však dobrý pocit, dúfam, že nikomu sa nemálilo a všetci boli spokojní. (pozn. redakcie -nieee nemálilo, ale radi by sme sa nabudúce postavili aj zo stoličky :D )

 Myslíš, že budeš pre tím Buď lepší prínosom? Povieš nám čím? My sme totiž veľmi nároční zákazníci! ;)

Tak to dúfam, že áno ! Chcela by som hlavne, aby mi ľudia dôverovali. Chcela by som pre nich urobiť na každom tréningu čo najviac. Koniec koncov, ako už aj stojí v hesle – Buď lepší ako si bol včera a vydaj zo seba maximum! Tak ako už bolo spomenuté – chcela by som, aby na tréningoch bola hlavne pohoda a ľudia sa veľa pýtali. Pretože sme tu vždy pre Vás!

Ďakujeme Saške za rozhovor a držíme jej palce pri tréningoch!