Robili sme aj nábor po školách

Nový projekt “ Kondičná príprava detí“ už odštartoval 1.októbra.. Na piatkovom tréningu bola už početnejšia skupinka trinástich detí. Tento tréning bol venovaný pohybovým hrám v úvode, ktoré boli pod mojim vedením a cvičeniu na fit loptách s reprezentačnou trénerkou Zdenkou  Liptákovou.

Cvičenie s fit loptami

Cvičenie s fit loptami

Venovali sme sa nápravným cvičeniam a správnej chôdzi. Myslíte si že stáť a chodiť vie predsa každý ,ale málo ktoré dieťa už dnes správne zdvíha nohy pri chôdzi ,alebo využíva celú oporu chodila. Tréning treba začať od základov, a čo iné by to malo byť ako správny postoj a chôdza? Ku koncu hodiny si deti zahrali futbal po ktorom nasledoval strečing a relaxačné cvičenie.   Deti mali po tréningu na programe saunu a vírivku, na čo sa veľmi tešili celý týždeň.

Strečing so Zdenkou

Strečing so Zdenkou

A prečo vlastne Chuck Noris?

Za domácu úlohu sme deťom dali vypracovať otázky zo športovou tématikou. Na otázku kto je ich športovým vzorom jeden chlapec napísal   Chucka Norrisa . Tešíme sa na ďalší tréning ktorý bude v pondelok o 15:00 na Dukle : )

Ešte jeden záber z prvého tréningu 1.otóber

Ešte jeden záber z prvého tréningu 1.október

Realizačný tím- tréneri :

Ladislav Belovič

Zdenka Liptáková

Katarína Spačková

Branislav Lobotka

 

Termíny tréningov:

Pondelok- Streda- Piatok- 15:00- 16:00

cena- 15 Eur za mesiac ( uvádzacia cena) alebo 2- Eur za tréning

Čo je to kondičná príprava pre deti?

Tréningy pre deti od 6 do 14 rokov sú zamerané na rozvoj pohybovej zručnosti, zlepšenie koordinácie pohybov a tým, že prebiehajú v malých skupinách, podporujú komunikatívnosť a zdravú súťaživosť. V tréningovom programe sú zahrnuté základné techniky funkčného tréningu, TRX, gymnastická príprava i rôzne hry a súťaže, ktoré u Vašich detí podporujú vlastnosti potrebné pre ich ďalší fyzický i duševný vývoj.

Tréningy prebiehajú vždy pod dozorom skúseného trénera.

Video z tréningu:

 

Video z Ostrova: