Staň sa členom Buď lepší

Registráciou získaš vedenie „smart“ peňaženky a množstvo dalších výhod. Na svoj účet si môžete vložiť kredit od 5 € a viac. Pri prihlásení na tréning sa Vám kredit automaticky odpočíta a pri odhlásení opäť vráti naspäť. Váš kredit môžete sledovať na našom webe ale aj v mobilnej aplikácii. Výhodou je, že už nemusíte viac krát hľadať drobné na každý tréning, zbytočne čakať po každom tréningu s platením. Tento komfort si naši cvičiaci rýchlo obľúbili a pre nás trénerov zostáva viac času na Vaše otázky ohľadom tréningu.
typ členstva: Premium

Cena ročného členstva: 15 €
Bonus: Pri dobití získavate 10% kreditu navyše po dobu platnosti členstva a taktiež členskú kartu na uplatnenie zliav u našich partnerov.
typ členstva: Classic

Cena ročného členstva: 1 €
Bonus: Členská karta ktorú môžete použiť na uplatnenie zľavy u našich partnerov.

Ako si dobiť kredit...

1. Prevodom na účet: SK3311000000002944028480, (do poznámky zadajte Vaše meno)

2.Platba v hotovosti: Zašlite SMS v tvare: Meno + výšku kreditu na tel. číslo: 0905 911 890.
Kredit zaplatíte na najbližšom tréningu. (sms v tvare : Braňo Lobotka + 20 €.)

DÔLEŽITÉ INFO: Kredit je pripísaný vždy iba na jedno konto v závislosti od Vašej email adresy. Preto sa vždy prihlasujte iba z toho istého konta. Prípadnú zmenu hláste trénerovi.

Všeobecné obchodné podmienky

Výhody pre členov

Cyklo 1

Špecializovaná, vysoko odborne fundovaná prevádzka, so širokou ponukou cestných, horských, krosových či detských bicyklov v počte viac než 200 druhov ročne, spolu s kompletnou škálou náhradných dielov a doplnkov od prilieb cez oblečenie až po športovú výživu, spolu takmer 10000 položiek. Za zmienku stojí aj kvalifikovaný servis, ktorý je súčasťou predajne.


5% zľava na bicykle
10% zľava na doplnky a oblečenie
www.cyklo1.sk

Dantik

Navštívte predajňu Dantik v centre Trenčína a určite si vyberiete zo širokej ponuky vkusných darčekov. Nájdete u nás rôzne bytové doplnky, textílie, lampy, lampáše, porcelán, obrazy, vázy, sviečky, značkové plyšové hračky, čajové dózy. Venujeme sa aranžovaniu z umelých kvetov aj na mieru-celoročné, vianočné, svadobné dekorácie aj zo živých kvietkov. Ďalej ponúkame aj voňavé francúzske, talianske, liečivé mydlá, prírodnú kozmetiku a vône do šatníkov. Vďačné sú aj časovo neobmedzené darčekové poukážky. Najdete nás: Mierové námestie 14, Trenčín


10 % zľava na výrobky
Facebook stránka

Debničkári

Debničkový model je najobľúbenejším spôsobom distribúcie čerstvých, lokálnych a sezónnych produktov priamo k vám. Funguje tak, že farmár vypestuje svoju úrodu a my “debničkári” vám ju pravidelne sprostredkujeme priamo k vašim dverám, Využívame iba overené zdroje lokálnych farmárov ktorých osobne navštívime alebo ovocie a zeleninu dopestovanú v BIO kvalite.


10 % Zľava z obsahu debničky
www.debnickari.sk

Doppio

Jedlo – víno – syry
Nebuď hladný Buď Fit


Bonus káva k raňajkám zdarma
10 % zľava na komplet sortiment
15 % zľava na denné menu
www.doppio.sk

JoJoBio

V našom sortimente nájdete nielen produkty pre racionálnu výživu, ale tiež výrobky určené pre bezlepkovú diétu, potraviny pre diabetikov a ľudí s najrôznejšími typmi diét. Okrem potravín ponúkame prírodnú kozmetiku, ekologickú drogériu, výživové doplnky, liečivé masti, množstvo čajov, 100% šťavy a v poslednej dobe veľmi obľúbené a zdraviu prospešné výrobky z kokosu. Nájdete nás na Soblahovskej ulici vedľa kruhového objazdu, v budove AVK.


10 % Zľava pre členov
www.jojobio.sk

Nábytok Beták

Zariadime celý byt alebo dom, kvalitným slovenským nábytkom.
Na ploche 1.000 m2 vám ponúkame slovenské sedačky, postele, matrace, spálne, nábytok do obývačky a kuchyne. V predajni môžete vyskúšať až 70 typov sedačiek a viac ako 30 postelí.
Využite naše služby: návrh interiéru, 3D vizualizácia, vymeranie priestoru, nábytok na mieru, dovoz, montáž.
Radi vám odborne poradíme!


10 % Zľava na neakciový tovar
www.nabytokbetak.sk

Noma štúdio, s.r.o.

V profesionálnom kozmetickom štúdiu zameranom na aplikáciu 3D mihalníc Vám vyčaríme ten najkrajší pohľad! Už žiadna maskara a večerné odličovanie. 3D mihalnice sú mimoriadne pohodlné aj pri športe, nakoľko sa nerozmazávajú, držia si svoj tvar a Vy tak vyzeráte stále upravená. Pri práci používame vysoko kvalitné a hypoalergénne materiály.
Okrem iného Vám ponúkame aj depilácie a úpravu obočia. Kontakt: 0908 042 152


17 % Zľava pre členov
Facebook stránka

POWERWEAR

Ako jediný špecializovaný internetový predajca produktov Reebok Crossfit a Spartan Race na Slovensku ponúkame členom Buď Lepší jedinečnú možnosť zakúpiť si funkčné a zároveň štýlové oblečenie na cvičenie ako aj bežné nosenie s -10% zľavou platnou na všetky nezľavnené produkty. Pre získanie zľavy jednoducho zadajte číslo Vašej zákazníckej karty Buď Lepší do poznámky objednávky a o zvyšok sa už postaráme.


10 % na všetky nezľavnené produkty
www.powerwear.sk

Venco Trade

Spoločnosť Venco Trade je veľkoobchod umelých kvetín, aranžérskych doplnkov, rôznych typov vencov a vianočných stromčekov. Nájdete u nás dekoračné a darčekové predmety, aranžmány, črepníky, vázy, sviečky, rezané kvety. Poskytujeme služby v oblasti výzdoby firemných a súkromných priestorov,
Vianočné a svadobné dekorácie.


10% zľava na výrobky
www.vencotrade.sk
Top