Kto z Vás by vedel v hlave spočítať všetky dni pracovného pokoja, sviatky alebo iné pamätné dni? Sú zvýraznené farebne, aby každému udreli do oka, no nie všetky môžu zaklopať i na Vaše srdcia.

Jedným z takých, ktoré to dokážu je DEŇ MATIEK.  Určite nie náhodou ho oslavujeme práve v najkrajšom mesiaci v roku – v máji, v mesiaci lásky.

Buď lepší otvára svoje srdce a chce vysloviť obrovské ĎAKUJEM všetkým ženám, ktoré zastupujú tú najvýznamnejšiu úlohu v našich životoch. Mama je len jedna a každá si zaslúži obrovský obdiv. Na prstoch jednej ruky by ste určite nespočítali, koľko rolí musí zvládnuť taká matka. Musí byť výbornou manželkou,učiteľkou, kuchárkou,priateľkou, poslucháčkou, no a v neposlednom rade každá z Vás chce byť výbornou športovkyňou.

A prezradíte nám, ako to všetko stíhate? Na to sme sa spýtali maminy Janky, ktorá je našou pravidelnou návštevníčkou.

Jani, čo pre teba znamená byť matkou?

Je to niečo, čo asi ani celkom dobre neviem vyjadriť slovami. Tak ako nedokáže človek žiť bez vody, tak ja si neviem svoj život predstaviť bez toho, aby okolo mňa sústavne neposkakovali moje deti. Sú pre mňa energiou a zmyslom celého života.

Ako stíhaš všetky povinnosti skĺbiť so športom?

Je to náročné, ale ak človek naozaj chce, tak si čas nájde.Všetko ostatné sú len výhovorky. Ja si radšej prídem zacvičiť ako poklebetiť s kamarátkou pri káve – aj keď i to sem – tam padne vhod :)

Sú pre teba tréningy zdrojom pozitívneho myslenia a energie?

Úplne presne vystihnuté. Vďaka tejto športovej hodinke, párkrát do týždňa, dokážem načerpať energiu na celý týždeň.

 Cvičíš radšej na čerstvom vzduchu na Ostrove alebo v telocvični? Považuješ za výhodu to, že Ostrov je jedno veľké ihrisko a vďaka tomu môžeš zobrať malého zo sebou?

Ostrov je úžasné miesto, kde môžem popri cvičení intenzívne nasávať pozitívnu energiu z okolitej prírody, preto to považujem oproti telocvični za lepší variant. V telocvični sa však človek viac sústredí na svoj výkon, pretože mu nič neodvádza pozornosť.

Určite je pre mňa veľkou výhodou to, že môžem zobrať malého zo sebou, môže tak stráviť čas so mnou a vidieť na vlastné oči to, do čoho jeho maminka tak rada investuje svoj voľný čas.

 

A práve pre každý jeden z týchto dôvodov, sme si pre všetky maminky pripravili k ich výnimočnému sviatku špeciálny darček – nedeľňajší tréning úplne zdarma! Týmto spôsobom by sme Vám chceli vyjadriť náš obdiv a vďaku.

Buďte ešte lepšie pre seba samé! V našich očiach už totiž ste – najlepšie mamy na svete!