Začíname cvičiť už aj v nových priestoroch Hotela Elizabeth.

Aerobic studio Vám bude prinášať pestrý výber aerobikových aktivít. Časom pribudnú aj rôzne kurzy Tanca, Pilates, Gravid Yógy ai. Cvičíme už od budúceho týždňa ( 22. Júla ) . Rozpis tréningov v kalendári..Celý týždeň sa cvičí za uvádzaciu cenu 2 Eur / lekcia.

priestor na cvičenie Hotel Elizabeth

Bodystyling

Pre vytvarovanie postavy je ideálne spojenie aeróbnej aktivity a silového tréningu. Ak hľadáte cvičenie, ktoré možno pokojne charakterizovať ako „dva v jednom“, dnes vám ho predstavíme. Bodystyling predstavuje maximálne účinné spojenie klasického aerobicu s dôrazom na posilňovací tréning. Výhodou je, že je vhodný pre všetky vekové kategórie s rozličnými stupňami kondície.

Aeróbne cvičenie ,nielen pre ženy, zamerané na posilňovanie celého tela. Prvá časť hodiny jednoduchá aeróbna zostava zameraná na spodnú časť tela. Druhá polovica hodiny posilňovanie s vlastnou váhou tela a rôznymi pomôckami ( činky, gumičky,lopty). Záťaž prispôsobená cvičiacim , stredný stupeň zaťaženia. Suchý neodíde nikto.

Inštruktor: Janka Štarková

Brucho & zadok

Chcete mať sexi brucho, krásny  zadok, pevné boky? Skupinový tréning zameraný na tieto “ženské partie” je potom  ako stvorený pre Vás. Tréning vo vysokom tempe sa striedajú cviky zamerané na tieto svalové partie.

Inštruktor: Alexandra Guštafiková

Fly – Fit

je efektívne, kreatívne a zábavné spojenie rôznych techník cvičenia a športov, predovšetkým však power jogy, pilatesu, kalanetiky, baletu, gymnastiky, silového tréningu, prípadne aj akrobacie . Obrovskou výhodou tréningu s plachtou je  využívanie sily a práce vlastného tela – práca s vlastnou váhou.

Inštruktor: Katka Čišková

Insanity

Insanity-cvičenie je doslova šialené. Ak ste si mysleli, že poznáte tvrdý tréning tak toto Vás privedie rovno do pekla. Insanity je založené na metóde “max interval training”. Vysoko intervalové cvičenie po dobu 3 – 4 minút nasledované 30 sekundovou pauzou. Po nej sa cyklus opakuje.
Je to presný opak tradičného intervalového tréningu, kedy cvičíme 3 – 4 minúty volnejšie a následne 30 sekúnd s maximálnym nasadením.

InštruktorZuzka Hošová

Piloxing

Piloxing je nová cvičebná metóda, ktorá sa aj u nás buduje svoje postavenie. Piloxing spája dva zdanlivo nespojiteľné športy – pilates a box. A z každého si vyberie to najlepšie.

Inštruktor: Zuzka Hošová

1064253_406245432827872_1951769404_oPower yoga

Powerjoga je zameraná na dosahovanie harmónie tela a mysle, rozvoj fyzických a psychických schopností, odbúravanie stresu a napätia. Je vhodnou prevenciou bolestí chrbta veľakrát spôsobených civilizačnými vplyvmi, teda nesprávnym držaním tela, zlými pohybovými návykmi, jednostranným zaťažením.

Inštruktor:  Miška Vaniová

Tae – Bo

je skupinové cvičenie s rýchlou hudbou. Ide o veľmi účinný športový systém, ktorý Vám pomôže znížiť váhu, zvýši Vašu svalovú silu, zlepší kondičku, zbaví Vás stresu, zlepší Vám sebavedomie…

Taebo je zábava spojená s makačkou, hlasným rátaním, potením sa, s kondičkou, prekonávaním samého seba a svojích hraníc.

Inštruktor: Alenka Varghová

Zumba

Je tanečná fitnes hodina plná energie, skvelej hudby a dobrej nálady. Kobinuje dynamickú  latinsko – americkú hudbu a latinsko – americké tance spolu s aeróbnym pohybmi. Vužíva tance ako Salsa, Merengue, Cumbia, Reaggaeton, FLamenco, Hip – Hop a omnoho viac.. Je to cvičenie ktoré Vám zaručene zdvihne náladu.

Inštruktor: Petra Hanzlíčková

Ďalej pripravujeme:

Kurzy: Gravidjoga, Pilates, Spoločenský tanec

Hodiny: TRX tréning, Pohybová príprava detí,