Tréningy

Chcete spevniť telo, nabrať svaly, ziskať späť stratenú kondičku? Z ponuky našich tréningov si vyberie každý.

Funkčné tréningy

Súhrn cvičení, pri ktorom zapájate maximálne množstvo svalových skupín. Pri zraneniach pomáha funkčný tréning k rýchlejšiemu a efektívnejšiemu zotaveniu športovca.

..viac

Pre FIRMY

Teambuilding je zážitkový tréningový model pre firmy, počas ktorého sa na báze priateľstva, cielených aktivít, vzájomnej spolupráce buduje efektívne fungujúci tím.

..viac

Small Dragon boat festival

..viac

Tréneri

Tréneri so skúsenostami, ktorí z vás dostanu to najlepšie.

BSBA. Tomáš Lobotka

Tréner bedmintonu, Mohlo by Vás zaujímať Športový manažér, Teambuilding pre firmy Tréner a člen Buď lepší od roku 2015. Kontakt 0904 653 221 , tlobotka@gmail.com ..viac

Mgr. Branislav Lobotka

Kondičné tréningy športovcov TRX a funkčný tréning- skupinové cvičenie Ľadový hokej, rozvoj kondičných schopností ..viac

Mgr. Katka Spačková

Športová gymnastika, kondičné tréningy, cvičenie s netradičným náčiním ..viac

Mgr. Ladislav Belovič

Kondičné tréningy športovcov, Kanoistika, Dračie lode Kondičná príprava detí- všeobecná príprava Funkčný tréning- skupinové cvičenie ..viac

Mgr. Peter Kravec, PhD.

Kondičné tréningy športovcov, tréner fitness a kondičného plávania ..viac

Tomáš Martinek

Tréner rýchlostnej kanoistiky, Tréner dračích lodí, Kondičný tréner, Silový a kruhový tréning, ..viac

NAŠI KLIENTI

Teambuldingové aktivity sme pripravili pre nasledujúce spoločnosti

Referencie

Skvelé referencie od naších členov je to najlepšie čím sa môžeme pochváliť.
Brenda Raftl :

Znamená to pre mňa úplne všetko. Nie je nic lepsie ako travit volny cas so super ludmi pri sporte. Navysse vidim zmeny. Mam viac energie a vylepsujem si postavu.

Helenka Sičáková :

Cvičenie na TRX mi pomohlo odbúrať bolesti chrbta a v oblasti krčnej chrbtice. Je to príjemne a užitočne strávený čas v kolektíve športových nadšencov.

Helenka Sičáková :

Dračie lode sú spojené s nevšedným zážitkom, to treba zažiť! V mene kolektívu je potrebné prekonať seba samého a “byť lepší”. Pri šporotvých aktivitách odbúravam stres a negatívne zážitky.

Henrieta Ducká :

Jednoducho ma to baví, odreagujem sa po práci, našla som nových známych, dobrý kolektív, tímového ducha.

Luboš Kováč :

Sú to skvelí ľudia a úžasná myšlienka, poctivosť, trpezlivosť zakladateľa BL myšlienky. Pomáha mi to prekonávať lenivosť a pohodlnosť, ktorá v tomto sveta prenasleduje snáď každého.

Martina Kičková :

Buď lepší je neoddeliteľná súčasť môjho života, životný štýl, super partia, úžasní ľudia. Každý deň čekujem stránku, čo pribudlo v kalendári, niekedy sa už cítim ako závislá(smiech). Odmalička milujem šport a vďaka Buď lepší ho milujem ešte viac!

Miro Vitko :

Od kedy chodím pravidelne na TRX as dračie lode schudol som, spevnil chrbát a hlavne nabral super kondíciu, čo tu už dlho nebolo(smiech). Spoznal som kopec nových ľudí a získal veľa priateľov.

Miška Kičková :

Vždy som chcela mať osobného trénera, ktorý mi bude doslova diktovať, ako mám cvičiť, pretože nebolo ľahké donútiť sa vo fitness centre makať tak, aby to bolo efektívne. Takto mám aj trénera, ktorý vie čo robí a robí to dobre a efektívne a aj úžasný tím, v ktorom sa cvičí tisíc krát lepšie ako keď je človek sám.

Miška Kičková :

Buď lepší nie je len o cvičení a o formovaní tela. Sú to priatelia, sú to športové a iné zážitky, silné emócie a skvelí ľudia a potom samozrejme popri tom aj nejaké to kilečko dole, čo ale už nie je také dôležité ako ten skvelý pocit spolupatričnosti a kolektívneho ducha. Milujem každú stotinu sekundy strávenú v tíme pri akejkoľvek aktivite

Top