V posledných dňoch stupne na teplomere naskakovali rýchlejšie než hodinové ručičky stačili pripočítavať minúty. Skončil sa bláznivý apríl a slnečné lúče vylákali von všetkých z nás. Niektorí si vychutnávali pivko na terase, iní zas oprášili kolieskové korčule, no a pár odvážlivcov vytiahlo už aj plavky či nafukovačky.

Slnko sa škerilo od ucha k uchu a to pre športových nadšencov znamenalo jediné – prvý funkčný tréning na Ostrove! Tepláky vystriedali šortky, slnečné okuliare a cvičenie s výhľadom na jasnomodrú oblohu sa mohlo začať.

A boli sme naozaj lepší! Viac než dvadsať športovcov, profíkov či začiatočníkov, precvičilo pod odborným dohľadom trénerov Braňa a Lacka všetky partie tela. Slnečné lúče zohrievali statočne, no ulievať sme sa nemohli…a ani nechceli :)

A ako to celé prebiehalo?

Tréneri vytvorili dva tímy – čisto dámsky, tzv. babinec, v ktorom sa samozrejme pracuje ťažšie, ale o to príjemnejšie:) Druhý tím tvorili iba páni, ktorí boli taktiež lákadlom pre mnohých zvedavcov. Potrápili nás brušáky, kľuky, drepy, medicinbaly, flexibar, bosu, no i lodné lano, s ktorým súperili najmä dievčatá. Odmakali sme si prvú časť – funkčný tréning, po ktorom by mnohí najradšej zobrali nohy na plecia. Naši tréneri však boli neúprosní, ale zároveň nás vedeli poriadne namotivovať, a preto sme ľavou – zadnou zvládli aj TRX.

 

Čo vravia tréneri? (pozn.redakcie – Braňo hral formu, ale prezradil mi,že všetci boli viac než výborní:)

„Prvý tréning na Ostrove som si dlho pripravoval a chcel som sa zamerať na čo najviac problémových partií. Vzhľadom k prvej hodine v inom prostredí to bolo trošku kostrbaté, pár chybičiek, ktoré určite do budúcich hodín vylepšíme. Oveľa podstatnejšia však bola pre mňa atmosféra. Vždy sa snažím hodiny nadľahčiť, chcem, aby každý odchádzal v mokrom tričku, no zároveň s úsmevom na tvári.“

A že sme sa naozaj neprišli predvádzať, ale cvičiť, o tom svedčí aj nasledujúca fotogaléria. BUĎ LEPŠÍ a pridaj sa k nám už zajtra!!!

"Na rozohriatie som si pre Vás priniesol trošku menší medicinbal...

"Na rozohriatie som si pre Vás priniesol trošku menší medicinbal...

...aby ste sa neulievali...

...aby ste sa neulievali...

...ale makali...

...ale makali...

...a vydali zo seba to najlepšie!"

...a vydali zo seba to najlepšie!"

Taktiež si môžete u nás poistiť brucho - leto sa blíži!

Taktiež si môžete u nás poistiť brucho - leto sa blíži!

TAK ČO, EŠTE STÁLE VÁHAŠ ??? ČAKÁME PRÁVE NA TEBA!