Z každého rohu na nás už od októbra cerí zúbky pár sobov, Santa Claus, či vianočný gýč z rádia. Myslím, že každý toho má ozaj po krk a kúpu darčekov absolvuje ako povinnú jazdu, pretože v nákupných centrách sa dvere otvárajú a zatvárajú každú sekundu.

Myslím, že všetci by sme hlavne chceli kúsok pre seba, ten čarovný moment s  rodinou, priateľmi pri rozsvietenej jedličke alebo len obyčajnú prechádzku medzi snehovými vločkami. Buď lepší sa tento rok rozhodlo, že bude bojovať proti komerčným Vianociam. Ako? Čítajte ďalej;)

Tieto Vianoce sa každý z tímu Buď lepší ( a nielen z tímu ) má možnosť zapojiť do Vianočného obdarúvania a byť tak lepším i pre druhých. Ak hovorím o darčekoch, myslím tie skutočné, finančne nenáročné, výstižné drobnosti darované naozaj z lásky.

Náš tréner s nápadne krycími iniciálmi  BL si tentokrát na nás vymyslel takúto vec :

Do 16.decembra sa každý z Vás môže stať jedným z anjelikov Buď lepší(prihlásiť sa môžete už aj telefonicky alebo mailom, či prostredníctvom FB)

17.decembra prebehne  TAJNÉ!! žrebovanie a následovné odoslanie informácie k Vám( prostredníctvom sms, fb alebo inak ) koho budete mať tú česť  obdarúvať :)

Do 23. decembra odovzdanie zabalených darčekov s venovaním ( ešte presne určíme hod. a miesto )

24. Decembra sa spoločne všetci stretneme pod jedličkou ( cca 23:00) v našom krásnom Trenčíne a spoločne nájdeme ukryté darčeky. Zapálime prskavky,zaspievame koledy.

Samozrejme, keď odbije polnoc, patrilo by sa ísť tomu Ježiškovi aj zaželať všetko dobré,  z námestia to do kostola  ďaleko predsa nemáme.

A potom môžme zájsť na vianočný punč do Amante :)

Tak čo? ? Chcete byť tieto Vianoce zas o kúsok lepší?

Veď predsa, hoci to znie ako klišé, nie je tým najkrajším poslaním Vianoc darovať druhým kúsok zo seba a zo svojho srdiečka?

autor: Zuzka B.